Сироїд Оксана

Курс: Основи нормопроектування, Право та управління

Оксана Сироїд – український політик, Заступник Голови Верховної Ради України.

Випускниця Оттавського університету, у якому здобула ступінь LL.M. (Master of Laws). Має ступінь магістра права Київського національного університету імені Тараса Шевченка  (2002) та ступінь бакалавра політології  Національного університету «Києво-Могилянська академія» (1997).

Почала професійну діяльність у 1994 як помічник Михайла Гориня, голови Української республіканської партії, пізніше працювала помічником народного депутата Ігоря Юхновського, експертом Секретаріату Кабінету Міністрів України та у різних міжнародних проектах.

З 2004 до 2012 займала позицію національного менеджера проектів в Україні з верховенства права Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

З 2012 до 2014 –  директор Всеукраїнського благодійного фонду «Українська правнича фундація».

Сферами законодавчого зацікавлення пані Сироїд є безпека і оборона, правосуддя, поліція та прокуратура, місцеве самоврядування, державна служба. Член Конституційної Комісії.

Співавтор підручників з адміністративного правосуддя та правового аналізу і нормопроектування. З 2007 року викладає у Національному університеті «Києво-Могилянська академія».